ŽUPSKE OBAVIJESTI – TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA

• Danas je nedjelja Caritasa. Milostinju, koju prikupimo na svetim misama, darovat ćemo za potrebe Caritasa naše Nadbiskupije.
  • Danas u 16 sati je susret Trećeg reda sv. Dominika. Molimo članove dominikanske obitelji da dođu na ovaj susret
  • Večeras će u našoj crkvi održati božićni koncert ženska vokalna skupina Oštrokondže. Ova skupina pjeva tradicijske pjesme iz Dalmacije i Dalmatinske zagore. Pozivamo vas da dođete i uživate u ovim prekrasnim napjevima.
  • Bliži nam se Božić. Lijepo bi bilo da se svi ispovjedimo i čiste duše idemo u susret Bogu. A mogućnost za ispovijed imate: od utorka do četvrtka 7- 10  i 18-19 sati. Petak, subota, nedjelja, ponedjeljak od 7 – 11.30 i od 17-19 sati. Te na Badnjak od 7-11.30 sati. Napominjemo da ne ispovijedamo na Badnjak popodne, Božić i sv. Stjepana.