OBAVIJESTI 3. KOR 15.3.2020.

• Danas obilježavamo dan solidarnosti i zajedništva s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini. Zato ćemo milostinju prikupljenu na današnjim sv. Misama poslati za potrebe Crkve u Bosni i Hercegovini.
  • Zbog pojave koronavirusa u Hrvatskoj, Nadbiskupija splitsko-makarska je donijela odredbe kako se ponašati u crkvi za vrijeme sv. Mise. Izdvajamo neke stvari: ne pruža se znak mira i sveta pričest se dijeli isključivo na ruku… Detaljne upute možete pročitati na ulazu u našu crkvu i na Internet stranicama naše Nadbiskupije.
  • Također, vjeronauka u župi nema do daljnjega.
  • Pobožnost Križnog puta ćemo imati redovito kroz vrijeme korizme. U ovo vrijeme panike, jedino molitva donosi mir.

Sve informacije o događanjima u župi možete pratiti na našoj Internet stranici dominikanski-samostan-st.hr