OBAVIJESTI 4. DOŠAŠĆA (B)

• U četvrtak je Badnjak. Svete mise u našoj crkvi ćemo slaviti ujutro u 7 i 8 sati. Zbog trenutne situacije s koronavirusom, dobili smo obavijest da mise na Badnjak moraju završiti do 22 sata. Zato ćemo „malu“ – dječju – Polnoćku imati u 19 sati, a Polnoćku u 21 sat.
  • U petak je Božić, svete mise ćemo slaviti u 7,8,9,10, 11 i 18:30 sati.
  • U subotu je  blagdan sv. Stjepana. Svete mise ćemo slaviti u 7, 8, 9, 10, 11 i 18:30 sati
  • Lijepo bi bilo da se svi ispovjedimo i čiste duše idemo u susret Bogu. A mogućnost za ispovijed imate: od ponedjeljka do srijede 7- 11  i 18-19 sati. Te na Badnjak od 7-11 sati. Napominjemo da ne ispovijedamo na Badnjak popodne, Božić i sv. Stjepana.
  • Milostinju koju prikupimo na današnjim sv. Misama, poslat ćemo za pomoć dominikanskoj zajednici u Ukrajini.
  • Napominjemo, zbog trenutne situacije s koronavirusom, svi oni koji žele da ih posjetimo i blagoslovimo obitelj, trebaju se prijaviti u župni ured.
  • Sve ove obavijesti, možete vidjeti na ulazu u crkvu ili na našoj internet stranici.