OBAVIJESTI 6. KG (B)

• U petak je umro naš subrat dominikanac i dugogodišnji vjeroučitelj i ispovjednik u našoj župi, p. Stanko Prcela. Sprovod je sutra u 11:45 na Lovrincu, a nakon sprovoda ćemo slaviti sv. Misu ovdje u našoj crkvi. Preporučujemo ga u vaše  molitve i neka ga milosrdni Otac nebeski nagradi za svako njegovo dobro djelo.
  • U srijedu je čista srijeda ili pepelnica, kada započinjemo korizmeno vrijeme. Taj dan je zapovjedni post i nemrs. A sv. Mise u našoj crkvi bit će u 7, 8 sati prije podne, popodne u 18:30 sati, ta za mlade u 20: 30 sati.

Pozivamo vas da ovo milosno vrijeme korizme započnemo sa sv. Misom i pepeljanjem.

• Prvi srednje i Krizmanici – 2. i 3. srednje, ovaj tjedan neće imati vjeronauk, nego ćemo umjesto vjeronauka imati misu i pepeljanje u srijedu 20:30 sati.
  • Kroz vrijeme korizme, u našoj crkvi svakog petka i svake nedjelje u 17:45 sati, imamo pobožnost Križnog puta.  Započinjemo već od ovog petka.  Pozivamo vas da što češće sudjelujete na ovoj lijepoj pobožnosti i molitvi.