Osnovnoškolci

_I9A4049Svaku subotu u 10:00 sati u našoj župi se održava vjeronauk za učenike osnovne škole. Sat traje 45 min, a nakon toga učenici koji žele mogu ostati na pjevanju ili igri. 1. i 2. razred (kojima se često pridruže i predškolci) vodi vjeroučiteljica Srđana Urlić. 4., 5. i 6. razred vodi vjeroučiteljica Matea Džaja.

Tijekom sata učenici kroz igru usvajaju nova znanja, ali i sklapaju nova prijateljstva. Takvi sati su raznoliki: prepričavanje biblijskih događaja, gledanje crtanih filmova, rješavanje križaljki, bojanje, crtanje, izrađivanje raznih kršćanskih simbola, igranje raznih igara u dvorani ili na dvorištu, te na taj način djeca od svoje najranije dobi stječu znanje o svojoj vjeri, kao i ljubav prema Crkvi.