ŽUPNE OBAVIJESTI 26. NEDJELJA KROZ GODINU- B / 26. 09. 2021.

Srijeda, 29. rujna 2021.

SV. MIHAEL, GABRIEL I RAFAEL, arkanđeli

Blagdan. Svete mise u 7, 8 i 18.30 sati

Proslava Gospe od Ružarija (Gospe Rožarice), zaštitnice naše župe

Kao što je već godinama tradicija, u prvu nedjelju u listopadu, 03. 10., slavimo blagdan Gospe od Ružarija, zaštitnice naše župe. Uoči samoga blagdan imat ćemo trodnevlje, četvrtak, petak i subota, kao pripravu za (blag)dan naše župe, koju će predvoditi subraća dominikanci iz našega samostana na svetim misama u 18.30 sati. U nedjelju središnje misno slavlje je u 11 sati, a u 12 sati moli se molbenica Gospi od Ružarija.

Petak, 01. listopada 2021.

Euharistijsko klanjanje pred Presvetim sakramentom

Nakon večernje mise od 19 sati, svakog prvog petka u mjesecu, u našoj crkvi imamo euharistijsko klanjanje pred Presvetim sakramentom

KATEKUMENAT ili

PRIPRAVA ODRASLIH ZA SAKRAMENTE KRŠĆANSKE INICIJACIJE

Katekumenat pohađaju kandidati koji žele primiti sakramente kršćanske inicijacije (krštenje, potvrda i euharistija), ali i oni koji su već kršteni, ali u odrasloj dobi žele primiti sakramente potvrde i euharistije. Katehetski susreti se održavaju od listopada jedanput u tjednu. Prvi susret je u utorak, 5  . listopada, u 19 sati. Za prijavu ili dodatne informacije potrebno javiti se u župnom uredu ili fr. Marku Bijeliću OP, župniku (098 191 60 30).

RASPORED ŽUPNE KATEHEZE (VJERONAUKA)

1. i 2. razred osnovne škole: SUBOTA u 11 sati

3. razred osnovne škole (prvopričesnici): SUBOTA u 10 sati

4., 5. i 6. razred osnovne škole: SUBOTA u 10 sati

7. i 8. razred osnovne škole: PETAK u 19. 30 sati

1. razred srednje škole (predkrizmanici): PONEDJELJAK i ČETVRTAK u 20 sati

2. razred srednje škole (krizmanici): UTORAK i SRIJEDA u 20 sati.