ŽUPSKE OBAVIJESTI 8. KG

• Danas u 17.30 bit će susret Trećeg reda. Mole se članovi dominikanske obitelji da dođu na susret.
  • U srijedu je čista srijeda ili pepelnica, kada započinjemo korizmeno vrijeme. Taj dan je zapovjedni post i nemrs. A sv. Mise u našoj crkvi bit će u 7 i 8 sati prije podne, te popodne u 18:30 sati. Pozivamo vas da ovo milosno vrijeme korizme započnemo sa sv. Misom i pepeljanjem.
  • Napominjemo da kroz vrijeme korizme, u našoj crkvi svakog petka i svake nedjelje u 17:45 sati, imamo pobožnost Križnog puta. Započinjemo već od ovog petka.  Pozivamo vas da što češće sudjelujete na ovoj lijepoj pobožnosti i molitvi.
  • U petak 8. ožujka našu župu će posjetiti nadbiskup Marin Barišić u svom pastirskom pohodu. On će predvoditi sv. Misu u 18:30 sati, a nakon mise se susresti s laicima koji sudjeluju u životu naše župe. Pozivamo vas da dođete na svetu misu i pokažemo naše zajedništvo s našim nadbiskupom i nas međusobno.