ŽUPNE OBAVIJESTI

26. NEDJELJA KROZ GODINU – C

25. 09. 2022.

PROSLAVA GOSPE OD RUŽARIJA

U tradiciji dominikanskog reda Kraljica sv. Krunice ili Gospa od Ružarija se slavi na prvu nedjelju u mjesecu listopadu (mjesecu krunice). Tako ćemo i mi proslaviti blagdan Nebeske zaštitnice naše župe u nedjelju, 02. listopada. Glavna proslava će biti pod misom u 11 sati, koju će predvoditi dominikanac fr. Zvonko Džankić OP. Na kraju misnog slavlja, u podne, molit ćemo molbenicu Gospi od Ružarija.

Proslavi blagdana naše nebeske zaštitnice slijedi trodnevlje  u četvrtak, petak i subotu (29. i 30 . rujna, te 1. listopada). Kroz ta tri dana  molitva je svete krunice ( na dominikanski način) u 18 sati i sveta misa s prigodnom propovijedi u 18.30.

Ponedjeljak, 26. rujna 2022.

SUSRET ZA RODITELJE OVOGODIŠNJIH KRIZMANIKA (učenika drugih razreda srednjih škola). U 20 sati.

Srijeda, 28. rujna 2022.

Katekumeni

Priprava odraslih za primanje sakramenta kršćanske inicijacije

U 19 sati.

Pozivamo sve one koji žele primiti sakramente (krštenje, pričest i krizma) da dođu na ovaj susret

Četvrtak, 29. rujna 2022.

SV. MIHAEL, GABRIEL I RAFAEL, arkanđeli

Blagdan. Svete mise u 7, 8 i 18.30 sati

Početak župne kateheza (vjeronauka)

Predkrizmanici (učenici prvih razreda srednje škole):

srijedom (28. rujna) u 20 sati i subotom (01. listopada) u 11 sati

Krizmanici (učenici drugih razreda srednje škole):

Utorkom (27. rujna) u 20 sati, četvrtkom (29 rujna) u 20 sati i subotom (01. listopada) u 11 sati

Prvopričesnici (učenici trećeg razreda osnovne škole):

Subota ( 08. listopada) u 10 sati