ŽUPNE OBAVIJESTI PRVA KORIZMENA NEDJELJA – C / 06. 03. 2022.

Nedjelja, 06. ožujka 2022.

SUSRET DOMINIKANSKOG LAIČKOG BRATSTVA SV. DOMINIKA U 17 sati je susret Laičkog bratstva sv. Dominika s temom: „Na tragu dOminikanske duhovnosti stopama sv. Dominika“!

Ponedjeljak, 07. ožujka 2022.

Lectio divina

Kroz korizmu u našoj župi imat ćemo svakog ponedjeljka Lectio divina. Ponedjeljkom u 19 sati (nakon večernje svete mise) u vjeronaučnoj dvorani. Svi ste od srca pozvani i dobrodošli

Četvrtak, 10 ožujka 2022.

Zašto je naša seksualnost bez samokontrole zatočenik bludnosti, samouništavajućeg nagona za užitkom i zadovoljstvom?

Pod gornjim naslovom u sklopu kateheza o „Sedam glavnih grijeha i kreposti kojima ih možemo pobijediti“, u četvrtak, u 19 sati, na rasporedu je predavanje o BLUDNOSTI (POHOTI) i kreposti SAMOKONTROLE.

KRIŽNI PUT

Kroz korizmu svakog petka i nedjelje u 17. 45 sati

PROLJETNE KVATRE

Započinje proljetni kvatreni tjedan u kojem su vjernici pozvani na intenzivniju molitvu i djela pokore i ljubavi. Tjedan je posvećen pokori i obraćenju. Tjedan završava Liturgijom kvatri, u subotu 12. ožujka.